הבחירות שלי מאסוס

מה אוכל להגיד על אסוס שלא נאמר כבר? מדובר בחנות ענקית המחזיקה מגוון גדול של מותגים החל מעיצובים השמורים לאסוס (ASOS DESIGN) וכלה במותגים עולמיים כגון אדידס, ליוויס ועוד שחלק מהקולקציות שלהם לא נמצאות בכלל בארץ ולא ניתן להשיג אותם במקום אחר. 

אסוס היא חנות בריטית המוכרת לכ 150 מדינות בכל העולם, הדגמים מתחדשים באופן תדיר מה שאומר שגם המידות נגמרות במהירות ולכן, אם יש פריט שאתן לא יכולות לחיות בלעדיו, תקנו. פריטים שמבחינתכן הם Nice to have, תמתינו למבצע כי תמיד יש.

לאסוס יש קודי קופון ייעודיים כמעט לכל ארוע. תחילת עונה , אמצע עונה וסוף עונה. בלק פריידי, סייבר מאנדי ועוד. ממליצה להרשם לעדכונים שלהם ולקבל למייל את כל ההנחות.

לנו הישראלים יש הנחה קבועה של 17% עם הקוד IL17 על קניות מסך של 50 פאונד ומעלה. יש הנחה גדולה יותר למי שרוכש מעל 100 פאונד אבל למעשה, מעל הסכום הזה תחוייבו במע"מ וההנחה בעצם מקזזת אותו כך שזה לא ממש כדאי ועדיף לחלק  את ההזמנה לכמה הזמנות קטנות יותר. 

אני משוטטת באסוס בממוצע אחת לשבוע וכבר עשיתי הזמנה אחת שאמורה להגיע כל יום ויש לי עוד סל מוכן ליום שישי. שמתי לב שעלו שעלו המון סריגים מהממים במחירים ממש טובים, ג'ינים ועוד כמה פריטים שלגמרי שווים רכישה אז הנה הבחירות שלי מאסוס לשבוע הזה:

זהו יפות שלי, לא לשכוח לעקוב אחרי המבצעים ולא לשכוח את הקוד שלנו IL17!!!

שלכן באהבה,

אלה

אהבתם?שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי תאהבי גם >>>