מבודדים וחוסכים: חלוק רחצה ב-40% הנחה ושפתון מתנה של בובי בראון

מה למען השם אני אעשה בבידוד?! הימים שלי בנויים סביב אנשים, פגישות, ייעוצים, הפקות. בתי קפה, ארוחות צהריים, קניונים

המצב הנוכחי משאיר אותי כבר שבוע שני בבית. בהתחלה בוטלה פגישה אחת כי הלקוחה חזרה מחו"ל ונכנסה לבידוד, אח"כ השנייה שנשארה עם הילדים בבית בלית ברירה ואז, בוטלה סדנה שתוכננה להתחיל שבוע שעבר כי אסורה התקהלות מעל 10 אנשים ולסיום ביטלו לי את שבוע האופנה וסגרו את בתי הקפה והקניונים. פשוט אושר עילאי.

אז מה עושים? האינסטגרם והפייסבוק מלאים בעצות של מה לעשות בבידוד או באנשים שנכנסו לבידוד, או באנשים שיצאו מהבידוד וגילו שהם היו ליד מישהו שהיה צריך להיכנס לבידוד ולא נכנס ונכנסו שוב בקיצור, התחלתי לחשוב, מה אני אעשה בבידוד? מה אקח איתי לשבועיים? בהנחה שיש אוכל (כי אם לא אז שלוש המשאלות שלי יהיו מנה ראשונה, שנייה וקינוח).

החלטתי לחלק את הרשימה לשלוש קטגוריות: דברים להעסיק את עצמי, דברים מפנקים להרגיש בבית עד כמה שאפשר ודברים שאני לא יכולה בלעדיהם ומכל רשימה לבחור בסוף דבר אחד.

ברשימה הראשונה היו כמובן ספרים, מחשב, טלפון נייד ובסוף בחרתי בקובייה הונגרית. כן, כן, אל תצחקו. שנים שאני מתה לפצח את הדבר הזה ואין לי את הסבלנות. מתעלפת מאנשים שמסדרים קובייה תוך דקות או שניות ואני חייבת פעם אחת להצליח!!!

הרשימה השנייה הייתה הכי גדולה כי אני אלופה בפינוקים לעצמי ולבית, החל מפיג'מות, כרבוליות, נרות ריחניים, ספלי קפה מיוחדים והיה לי ברור, שאני פשוט אקח את החלוק שלי שהוא הדבר הראשון שאני שמה עלי בבוקר כשאני יוצאת מהמיטה לא משנה אם חורף או קיץ ובימים כאלה, אני מסוגלת להסתובב איתו כל היום בלי רגשות אשמה. הוא של ללין, הוא רך ונעים ומושלם אחרי כביסה ומייבש (ועכשיו הוא גם ב 40% הנחה). 

הרשימה השלישית הייתה הכי קלה כי יש רק דבר אחד שהולך איתי לכל מקום והוא השפתון של בובי בראון שפשוט שומר לי על השפתיים בחורף ובקיץ. הוא מלא לחות ועם גוון קליל (אני משתמשת בגוון BARE PINK) וכך גם ייתן לי תחושה טובה כאילו התאפרתי והכי חשוב, לא אצא מהבידוד עם שפתיים סדוקות ופגועות כי הרי ברור שישר נתנשק לא? 

אגב, נכון לעכשיו, כל מי שתקנה מעל 399 ש"ח בבובי בראון תקבל את השפתון במתנה. פוסט המלצות למוצרי מאסט של בובי בראון בקבוצה שלי "מילה של אלה".

אז, היות וכל אחד ואחת מאיתנו יכולים להיכנס לבידוד ללא התראה מוקדמת, ממליצה לכם להכין מעכשיו שלוש רשימות, ושיהיה לכולנו בהצלחה, הרבה אופטימיות ושמחה ונעבור גם את זה!!!

מוזמנות לבקר אותי גם באינסטגרם, ולהצטרף לקבוצת הפייסבוק "מילה של אלה".

שלכן,

אלה

שלכן באהבה,

אלה

אהבתם?שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי תאהבי גם >>>