על סדר (סגר), געגועים ומתנות…

שבועיים בדיוק לליל הסדר… לא ברור בכלל מה יהיה. 

אם לשפוט לפי המצב עכשיו, כנראה שנשב איש איש בביתו עם המשפחה הגרעינית וזהו. אני מאוד אוהבת חגים ואני גם בדר"כ מארחת. המפגש של כולם, האווירה, הצחוקים והאוכל הטעים תמיד מחממים לי את הלב. 

הידיעה שכל המשפחה לא תהיה יחד בחג מעציבה אותי. אני יודעת שאתגעגע אפילו לעצבים על המאחרים או על אלו שבגללם קריאת ההגדה לוקחת שעות והבטן שלי מקרקרת…אתגעגע גם  לקטנים שמשתוללים בכל פינה ולהורים שלהם שיצעקו עליהם לשבת בשקט ולתת להם לאכול, וכמובן לשאלות אם אני צריכה עזרה בדיוק ברגע שסיימתי…

אני אתגעגע…לעצות, לעקיצות, למחמאות, להוראות, לבישולים ולכלים ולראות את כולם אוכלים ונהנים… אתגעגע לשיחות, לבדיחות הישנות, לשבת יחד בגינה, להתלונן על המדינה…

רוצה שנהיה קרובים בלי שני מטר, בלי אף אחד סגור בחדר, רוצה ויכוח, על הקינוח, ושאלות של  "מתי אוכלים כבר…" רוצה ליל סדר, ולא סגר ושלכולם יהיה ברור מה קורה מחר…

אז החלטתי, לאור המצב, לחפש ולשלוח לקרובים והאהובים שלא יגיעו לסדר (בגלל הסגר) מתנה לחג…משהו קטן עם מחשבה, שיהפוך את החג לשמח קצת יותר. 

היות ונזכרתי מאוחר, ומתוך רצון לפרגן לעסקים ישראליים, אני אזמין הכל ממותגים ורשתות ישראליות. מה לדוגמה?

נרות ריחניים או דיפיוזרים לבית של ספרינג:

תכשיט מיוחד עם משמעות שלומית אופיר. אני מאוד אוהבת את התכשיטים שלה וכתבתי עליה לא פעם ועכשיו יש באתר שלה 20% הנחה + פריט רביעי חינם כך שניתן לסגור ארבע מתנות במחיר ממש משתלם.  אם הסגנון פחות מתאים, אפשר לבחור תכשיט של שלי דהרי או הגר סתת.

לנערות במשפחה, אפשר להזמין מללין.  אני אישית לא משתמשת, מעדיפה האמת את SABON, אבל גיליתי שהצעירות מאוד מחוברות למותג ואוהבות וגם יש להם עכשיו 30% הנחה על כל האתר.

ולמי שבאמת מעריך דברים מיוחדים, אפשר להזמין מהאתר UNICO. יש להם תחתיות מדליקות לפסח עם הכיתוב מה נשתנה, תחתיות מיוחדות לסבתא ועוד.

בכל אתר תוכלו להזמין לכתובת אחרת משלכם ואף להוסיף כרטיס ברכה. המחירים בהחלט סבירים ולא קורעים את הכיס ואפשר בסכומים לא גבוהים לשמח את יקיריכם בחג. אהבתם? ספרו לי בתגובות. יש לכם רעיונות נוספים? אשמח לשמוע. 

לפוסטים נוספים ועוד רעיונות מוזמנות לקבוצה שלי "מילה של אלה".

שלכן, אלה

גילוי נאות: הקישורים הינם קישורי אפיליאייט.

שלכן באהבה,

אלה

אהבתם?שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי תאהבי גם >>>