להיות סטייליסטית ראשית בתצוגת אופנה או בעצם, תצוגת האופנה הראשונה שלי…

להיות סטייליסטית ראשית בתצוגת אופנה או בעצם, תצוגת האופנה הראשונה שלי…

כשמנהלת המכללה ביקשה ממני להיות סטייליסטית ראשית בתצוגת הבוגרים בתחום עיצוב אופנה קצת חששתי. אני? רק עכשיו סיימתי ללמוד…אמנם אני יודעת שיש לי את זה אבל…החלטתי לקחת את ההזדמנות בשתי ידיים.

סטייליסטית ראשית של תצוגה הינה חלק חשוב ומשמעותי בתצוגה והיא מחויבת להיות שותפה לתהליך מראשיתו. הגעתי לישיבות, מדידות, החלטות מה עולה ומה לא. דיברתי עם מעצבי תכשיטים, חיפשתי שת"פים, הלכתי לראות, לבחור…הייתי זמינה 24/7 למעצבים, שאלות, התייעצויות, התאמות.

בחירת הדגמים לא הייתה קלה,  כל מעצב הביא עימו בין 7-10 דגמים ומתוכם נבחרו רק 5 דגמים. בחלק מהמקרים הדגמים כולם היו כל כך מוצלחים שממש היה קשה לבחור. הבחירה נעשתה יחד עם מנהלת האירוע והמפיקה וכמובן בשיתוף המעצב. לאחר מכן בוצע יום מדידות בו כל דגם נלבש ע"י דוגמנית והותאם בדיוק למידותיה.

לאחר מכן הותאמו האקססוריז, נעליים, תיקים, אביזרים ותכשיטים.

לטובת התצוגה, בחרתי לשתף פעולה עם מעצבת התכשיטים שלי דהרי שתכשיטיה הוסיפו צבע ועניין והשלימו כל דגם לאאוטפיט מושלם.

יום התצוגה הגיע, קמים מוקדם (האמת שלא ממש ישנתי מההתרגשות..).

האיפור והשיער של הדוגמניות הם חלק בלתי נפרד מהלוק. החלטנו שהאיפור יהיה עדין עם עיניים מודגשות והשיער אסוף לאחור.  לאחר מכן סידור של כל האאוטפיטים, תדרוך למלבישים, בדיקות אחרונות ו…התצוגה מתחילה… לכל דוגמנית מספר לוקים, בקושי 2 דקות להחליף בגדים, אחת שוכחת חזייה, הנעל פתאום לא מתאימה או נעלמה בבלאגן …לחץ!!! שום דוגמנית לא יוצאת לפני שהיא עוברת אצלי למבט וסידור אחרון, אבל זה רץ, והתשואות מבחוץ מגיעות עד לחדר ההלבשה, וזה סיפוק, סיפוק אדיר.

הקולקציות עוצבו ע"י בוגרי מגמת עיצוב אופנה במכללה. חלקם בלטו במיוחד בדגמים שהציגו ואני בטוחה שעוד נשמע עליהם בהמשך. התצוגה התקיימה בבית שברולט בתל אביב והייתה מושלמת!!!

אז תודה רבה לכל מי שלקח חלק בתצוגת האופנה הנפלאה הזו ותודה לבית שברולט בתל אביב על שיתוף הפעולה והאירוח וכמובן על כך שזרמתם עם כל השיגעונות שלנו!!

מוזמנים לצפות בסרטון…

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

שלכן באהבה,

אלה

אהבתם?שתפו...

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

אולי תאהבי גם >>>