בואי נכיר קצת יותר לעומק...

שמי אלה מגן, נשואה למיכה ואמא לשחר ועמית. אני סטייליסטית אישית, יועצת תדמית ומנחה לדימוי גוף חיובי לנערות ואני רוצה לגלות לך סוד…גם לך יש סטייל!

הרי מה זה סטייל? סטייל זה הסגנון הייחודי של כל אחת ואחת מאיתנו.

אני יודעת שאת חושבת שזה מסובך מדי או שזה מחייב המון השקעה של זמן וכסף אבל ביננו, כל העניין הוא בלהכיר את מבנה הגוף, כיצד לשלב, אלו צבעים יאירו את הפנים, ממה כדאי להימנע ועוד.

האאוטפיטים הכי יפים לדעתי הם אלו ששולבו בפשטות, עם טאץ' אישי ועם פריט אחד או שניים שמקפיצים את הלוק. 

אני פחות מתחברת ללבוש מסורבל, כזה שלוקח שעות להבין איך ללבוש ועוד זוג ידיים כדי להתפשט…

מרביתנו נמצאות בישראל רוב הזמן, מדינה חמה, מזגנים, גם החורף לא משהו והלבוש חייב להתאים ולהיות נוח. והמראה של "לא התאמצתי ואני נראית מעולה" באמת לא מצריך מאמץ, רק לימוד…

אני מאמינה שהבגדים שאנחנו לובשות שולחים מסר על האישיות שלנו. זוהי דרך להראות לאחרים מי אנחנו לפני שהוצאנו מילה.

אנחנו חיות בעולם ויזואלי, עולם שבו כולנו "נשפטות ושופטות" ע"י המראה שלנו לפני הכל. בעולם כזה, עלינו לבלוט, לשדר ביטחון, למשוך את תשומת הלב הנכונה כי הרי "אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני"…וגם את יכולה ללמוד איך. 

שנים רבות עבדתי בתעשייה בתפקידים בכירים ונפגשתי עם בעלות תפקידים שונים מדי יום. פגשתי עובדות ומנהלות בכל הגילאים והרמות, עצמאיות ושכירות, שהלבוש שלהן שידר תדמית אחרת לגמרי ממי שהן ויצר יחס מוטעה אליהן. פגשתי נשים מדהימות ויצירתיות שפחדו לתת ביטוי לאני שלהן, התחבאו בבגדים לא מחמיאים וויתרו מראש על האפשרות להיות עוצרות נשימה מדי יום.

מתוך הניסיון הרחב שלי החלטתי ליצור שינוי בנושא התדמית והסטיילינג אצל נשים ונערות ובשנים האחרונות אני מעבירה סדנאות והרצאות סטיילינג לכל הגילאים. אני מדברת על חשיבות התדמית האישית שלנו וכיצד הסטיילינג משרת את המטרות שלנו ואת המסרים שאנו רוצות להעביר.

במקביל אני עובדת עם נשים ונערות באופן אישי, ימי שופינג אישיים ועוד. את כל השירותים שניתן לקבל תוכלו למצוא בעמוד הסדנאות שלי

שלכן תמיד,

אלה מגן | הסטייליסטית האישית שלך