סטיילינג אישי אצלך בבית

את עומדת מול ארון מלא בגדים ואין לך מה ללבוש?
את ממשיכה לקנות ולבזבז כסף אבל לא באמת משנה משהו?
את מרגישה ויודעת שאת יכולה להיראות מצוין רק לא יודעת איך?
את צריכה סטייליסטית אישית

סטיילינג אישי

ארון הבגדים שלך אמור לשקף את מי שאת, מה את אוהבת, את הסגנון שלך.

מה זה אומר ייעוץ ארון ע"י עם סטייליסטית אישית? 

ראשית נפטפט קצת ונכיר. נבין יחד מה הסגנון שמתאים לך, מה את אוהבת יותר ומה פחות, באיזה לבוש את מרגישה הכי נוח ואיזו מלתחה תשרת את סגנון החיים שלך הכי טוב.

מכאן, נעבור לארון הבגדים, נבחן יחד את המלתחה שלך במקביל למבנה הגוף שלך. תקבלי ממני הסברים על מה מתאים למבנה הגוף שלך ומה פחות. נבחן יחד את ארון הבגדים, נלמד על צבעים, גזרות, אביזרים וכמובן את כל הסודות והטיפים למראה מנצח.

נשאיר בארון רק את מה שמחמיא ונשתדל להשאיר כמה שיותר. נלמד להדגיש במקום לטשטש, נמצא שילובים חדשים ומעניינים מתוך ארון הבגדים, נלמד להפוך אאוטפיט של בוקר לערב ולהפך ונצלם את ההופעות כדי שתוכלי להיעזר בהם בהמשך.

נכין יחד רשימה של פריטי חובה שחסרים בארון, כאלו שישדרגו כל הופעה וכן פריטים שניתן לשלבם בכל מיני דרכים בקלות וליצור אאוטפיט ייחודי שמדבר אליך.

אני מאמינה בפשטות. הופעה ייחודית, מעניינת, עם אמירה אישית, לא חייבת להיות מסובכת. אלמד אותך את כל הטריקים איך להתלבש בקלות ולהיראות מושלם מדי יום.

אני יודעת, שלא תמיד תזכרי את כל מה שאמרתי ולכן, תקבלי ממני לאחר מכן דוח מפורט ומושקע הכולל את כל מה שדיברנו עליו במהלך הייעוץ כולל כל הלוקים שצולמו.

זמן הייעוץ כארבע שעות.

התקשרי ונקבע את ייעוץ הארון שלך.

 

שלך תמיד, 

אלה מגן | הסטייליסטית האישית שלך